Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matematikából felmentettek...

Matematikából felmentettek bármilyen tárgyat választhatnak helyette érettségin vagy meg van adva, h mely tantárgyakkal helyettesíthető?

Figyelt kérdés

Én arra gondoltam, h spanyolt talunék és abból érettségiznék(a sulimban nincs spanyol szval gondolom máshova kellene mennem letenni), de nem tudom, h nem e csak "ilyen vagy olyan" tárgyakat választhatok.

Köszönöm!:)



2015. jún. 9. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Tudomásom szerint bármely más tantárgy választható helyette...
2015. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármit választhatsz, osztálytársam a népművészetet választotta :D
2015. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ha nálatok nincs spanyol, akkor egy másik iskolában le kell tenned az osztályozóvizsgát 4 évből, plusz az érettségihez is külsős tanárról kell gondoskodniuk, úgyhogy ne válaszd ezt az utat!
2015. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A spanyollal másik suliba kellene "vendég-diáknak" lenned, osztályozó vizsgáznod, ahogy előttem említették, stb. Szóval tényleg bonyolultabb, inkább olyat válassz, ami a sulitokban is van, úgy egyszerűbb. (De persze ez is megoldható azért.)

Amúgy én pont ilyen helyzetben voltam, úgyhogy írj "privit", ha gondolod, tudok segíteni...:)

2015. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!