Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3-as matekkal bekerülhetek a...

3-as matekkal bekerülhetek a Berzsenyi humán tagozatára? (4.7 az átlagom)

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3,2-vel kerültem be, elég jó helyen. Az írásbeli és a szóbeli dönti el az egészet, a jegyek valóban a pontjaid egyharmadát adják, de igazából ezer lehetőséged van javítani rajta. Neked ráadásul nem is kell, tök jó az átlagod, humánon többek sokkal hülyébbek matekból, aztán mégis itt vannak.

Szóval hajrá! :)

2015. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót,és a támogatást is :)
2015. jún. 11. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a budapesti Berzsenyi humán tagozatára akkor kerülhetsz be 3-as matekkal, hogyha másból mind 5-ös vagy (amit néznek), plusz van egy minimum 70 pontos központid, és max. vagy szinte max. szóbelid. Idén az elég jó tanulók sem jutottak be, volt pár, akik még a Városligetiből sem, pedig jól megírták a központit.
2015. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, a hetven pont fölötti írásbeli (nem akarlak stresszelni, de anélkül nincs is sok értelme idejönni) meg a jó szóbeli elég fontos aspektus, de másból sem kell ötösnek lenned, csak nem árt. Neked még jobb esélyeid is vannak, mint nekem voltak. Meglesz az.

Úgy tudom, mindig is voltak Városligetisek, akik nem jutottak be. Lehet, hogy nagyon színvonalas iskola, de oda is különböző képességű gyerekek járnak.

(első voltam)

2015. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!