Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Azért nem bírok tanulni, mert...

Azért nem bírok tanulni, mert nagyon tanulni akarok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hamarosan államvizsga, és egyszerűen nem bírok tanulni. A tételek eleje viszonylag szépen ment, de pár napja mint akit meglőttek. Azért nem bírnék tanulni, mert túlzottan is akarok? Valakinek van erre valami tanácsa?

2015. jún. 11. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem bírok tanulni. Nagyon meleg van, nincs levegő, sem pedig erőm. Napi 6 tétel volt beütemezve, örültem ha 2-őt sikerült megtanulni.
2015. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet..én péntek óta vagyok így meglőve. Ott tartok, hogy gyomoridegem van folyamatosan, ha rá gondolok.

Ugyanis, 1x végigértem a 80 tételen, van, amiket megtanultam és a többit akartam most "véglegesíteni"....és persze a nagy idegességben eljutottam addig, hogy amiket megtanultam, se tudtam. Plusz kiderült a bizottsági névsor és kedves, ám roppant precíz mind az öt bent lévő tanár..

Ennek fényében próbáltam összeszedni a gondolataimat, de blokk...

Most itt ülök, rajzolgatok, netezek és árgus szemekkel lesem a tételsort, hogy barátkozzon újra össze velem.


Épp egy hetem van államvizsgáig.

Totális a kétségbeesés.

2015. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!