Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika közép szóbeli...

Informatika közép szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Mi történik akkor ha bemegyek az érettségire és kihuzok egy olyan tétel amiről fogalmam sincs?
2015. jún. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
megbuksz -.-
2015. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem húzatnak másik tételt ilyenkor?
2015. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de... de nehogy már legyen olyan tétel amiről egy szót sem tud.. elég gáz lenne
2015. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húzol újat, de az már csak fele annyi pontra megy. Ha 50 pontos szóbeliből úgy ítélik meg hogy ezt 60%-ra tudtad azaz 30 pont akkor az csak 15 pontot fog jelenteni.
2015. jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az info szobeli csak 30 pont. 10 percig kell kb beszelned de ha mar legalabb 1-2x atolvasod az osszeset valamit konyitani fogsz hozza.
2015. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én full sötét voltam az elmélethez, pedig műszaki suliba jártam, és tényleg rohadtul nem értek semmi számítógépes dologhoz, mégis 28 pontom lett, szóval ne aggódj, ha nekem ment, mindenki másnak is fog.
2015. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!