Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy sikerült az érettségi,...

Hogy sikerült az érettségi, és mennyit készültél rá?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én tavaly érettségiztem, és lelkiismeretesen készültem rá, mivel nem az volt a cél, hogy legyen egy érettségim, hanem az, hogy tovább tudjak tanulni vele. A középszintű érettségik 90% felettiek lettek, két emelt szintűt tettem, azok pedig 80 és 85%-osak lettek. Én nem bántam meg, hogy komolyan vettem és tényleg rendesen tanultam rá.
2015. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még csak az emelt szintű eredményeket tudom, mert a közép szóbelik csak a héten lesznek. Az emelteim jobban sikerültek,mint vártam: 95% és 85% lett.Nagyon büszke vagyok magamra és remélem a közepek is jók lesznek. z írásbelim mindegyikből 90% körül volt, tehát azok is szép eredmények lehetnek.

Én a közepekre annyira nem készültem, kivéve a törire, abból nagyon sokat tanultam külön. Az emelteknél már sokkal inkább, az egyik tárgyból (amelyik 95% lett) megcsináltam az összes eddigi érettségit magyar és angol nyelven is. A másik tárgyból, amiből emelteztem, azért nem szakadtam bele, gyakorolgattam és kb 10 érettségit csináltam meg előtte.

2015. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat, de számszerűsíteni nem tudom, kb. 1-1 napot minden tárgy szóbelijére (írásbeli az inkább IQ, sok tudás nem kell hozzá). Persze nyilván a megelőző 1, illetve 4 évben azért sikerült valamit felszedni, ami az érettségihez kell.

Nekem 70-80% lett, ami egyáltalán nem érdekelt (magyar és történelem közép), 85-90% a többi (matek közép, kémia emelt, német emelt).

2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!