Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekból érettségin mennyire...

Matekból érettségin mennyire nehéz középszinten 4-est elérni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ha legalább azt érted, hogy hogyan kell „behelyettesíteni”, akkor semennyire.
2015. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fájdalmasan humán beállítottságú vagyok, és nekem ehhez mérten kettes is lett a matekom, pedig nem tartom magam butának. Tehát azért sok múlik az érzéken.
2015. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A függvénytáblát kell kinyitni és lapozgatni, körülbelül ennyire nehéz. Nem viccelek, kb. 30%-ot összeszedsz csak abból, hogy egy az egybe használod a benne lévő dolgokat, és ugyanennyit összeszedsz azokkal a képletekkel, ahol már kicsit variálni kell, meg elővenni a józan paraszti eszed. Én így írtam 70%-ot, úgy, hogy nem sok érzékem van a matekhoz, nem is szeretem, nem is viszem tovább, és az összes évvégét (leszámítva most az utolsót) kettesekkel alibiztem ki, szóval semmit, de semmit nem készültem. Ötöshöz kell már némi tudás meg érzék.
2015. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!