Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tudtok az újfehértói...

Mit tudtok az újfehértói gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára továbbtanulás meg minden, ugye, és érdekelne ez a suli, de azt hiszem nincsen hivatalos honlapjuk, így ugye nem tudom megnézni milyen osztályok indulnak. Esetleg ha jár oda valaki, vagy tudjátok a honlapjuk címét, az sokat segítene.

(Teljes nevük: KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakközépiskola)



2015. jún. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész akkor már inkább Nyiregyre? Ujfeherton nincs semmi..
2015. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előbb meg szeretnék nézni mindent Nyíregyházán és környékén, majd utána dönteni. :)
2015. júl. 3. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy létezik ez az iskola? Rákerestem a fenti néven, ahol egy pedagógiai intézet jött ki, és bajscyujf.sulinet.hu honlapcímet írtak, tehát az iskola neve Bajcsy. De lehet, hogy megváltozott a neve, összevonták, megszüntették, ki tudja, ilyen honlap nem elérhető. Hívd fel szerdán délelőtt (ügyeleti idő) a 36 42 290 053 számot, ez volt a ped. intézet honlapján megadva mint az iskola telefonja. Ha nem veszik fel, akkor nincsenek.
2015. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs: sc helyett cs
2015. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik ez az iskola, de szerintem hagyd fehertot.. de komolyan!!
2015. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Itt lakok, jarhatnek oda, nem kene korán járni, bejárni Nyíregyházára, ha jo suli lenne
2017. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Korán kelni*
2017. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha valaki most olvassa ezt, azóta sokat változott a színvonala és ha nincs konkrét elképzelésed mit szeretnél tanulni és nem is vagy egy pl Kölcseybe való akkor szerintem a helyedben mennék oda, mert egy sima érettségit ott is kapsz és nem olyan szar már mint volt
2020. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!