Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan tudjam, hogy reál vagy...

Honnan tudjam, hogy reál vagy humán beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az irodalmat,a nyelvtant, a törit,de könnyen tanulom.A matekot, a németet szeretem.de sokkal nehezebben tanulom,nehezebben látom át a dolgokat.

Az egészségügyi tantárgyakat (Gondozástan,Latin.,Pszichólgia,Állapotmegfigyelés,stb.), a bioszt szeretem,könnyen is tanulom őket.

Hogyan és milyen szakmát válasszak magamnak ezek alapján a felsőoktatásban?


2015. jún. 16. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, olyan szakmát válassz, amit úgy érzel szeretnél csinálni. Lehet hogy nagyon nehéz lesz megtanulni, hogy sokkal többet kell majd dolgozz mint mások esetleg, de csak a végeredményt szabad nézni az ilyen dolgoknál szerintem.
2015. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosi pálya?
2015. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az orvosin én is gondolkoztam.

Érdekel még a mérnöki pálya is,bár ahhoz eléggé kell a matek tudás,át kell látni a dolgokat,elengedhetetlen a kreativitás is.

Nem tudom mi lenne számomra a megfelelő... :/

2015. jún. 16. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt mint én , nézd végig a szakmacsoportokat , ha egy megtetszik a kb. 15-20 közül máris könnyebb
2015. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!