Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fazekas György és Szerényi...

Fazekas György és Szerényi Gábor 2 kötetes biológiakönyve mennyire hasznos emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés
Akinek volt tapasztalata könyvekkel az leírná?
2015. jún. 25. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerem a könyveket, de nem tartom jó ötletnek. Jóval többet tartalmaznak, mint a középiskolás szint. (Emelt érettségi.) Én amondó vagyok, hogy inkább készülj középiskolás könyvekből, ez a két kötet csak velezavarna... Mert egyetemi szinten írja az anyagot. :)
2015. jún. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem fogom használni az érettségihez.De nagyon jó könyv.Most hozta át az egyik ismerősöm és nagyon tetszik.A az elején a bevezető pedig nagyszerű.
2015. jún. 25. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van, valóban nagyon jó könyvek, ám mivel a középiskolás könyvek tartalmazzák azt az információt ami doszt elég az érettségire, kicsit le vannak butítva, és félő, hogy belezavarna. Ezért mondanám, hogy inkább majd egyetemen olvasgasd őket. Amúgy megtudhatom, hogy hova készülsz majd? Persze csak ha nem titok. :)( Én most érettségiztem bioszból, tapasztalatból mondom.)
2015. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!