Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek van esélyem NKE-...

Szerintetek van esélyem NKE- nemzetközi biztonság és védelempolitikára ennyi ponttal?

Figyelt kérdés

Ez a szak most indul először államilag támogatott formában, eddig fizetősön 325 volt a ponthatár, de csak 25 embert vesznek fel, így megtippelni sem tudom a végkifejletet.

Tudnátok jósolni valamit? :D

415 pontom van



2015. jún. 26. 06:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy van, mert nekem is ez az első, és 398 pontom van! Többektől hallottam, hogy oda jelentkeztek, de nincs nyelvvizsgájuk, ők alapból kiestek. Azt mondták, hogy az idei érettségi jóval nehezebb volt, mint a tavalyi... Vagyis ilyenekkel nyugtatom magam. Milyen szakokat írtál még be? Én a közigazgatás-szervezőt, de még nem tudom cseréljek e sorrendet?
2015. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sorstárs :') Jó hallani, hogy sokan kiestek, de még ígyis hatalmas a túljelentkezés... Reménykedjünk, hogy a nagyobb pontszámúak nem is tudnak a szak létezéséről :D

Én is a közszervezést választottam, 3.-nak meg a Pázmány-politológiát végveszély esetére, de oda nem szívesen mennék.

A sorrendmódosítás nálam is nagy dilemma, nem tudom eldönteni, hogy melyiknek van több jövője. Szerinted el lehet helyezkedni ezzel a bizt.politikával manapság?

2015. jún. 28. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!