Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi megszerzése levelező...

Érettségi megszerzése levelezőn Székesfehérváron. Tényleg nincs már ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Kérnék szépen segítséget, előre is köszönöm!

Testvérem munka mellett szeretne leérettségizni. Azt hittem könnyű lesz olyan iskolát találnom Székesfehérváron, ahol levelezőn ez megoldható. Már az összes iskolát végigérdeklődtem, van még pár ugyan, ahonnét nem kaptam választ, de eddig mindenhonnét azt jelezték vissza, hogy nincsen ilyen lehetőség, csak nappalin vagy 1-2 intézményben estin, ahol heti 2 hétköznapon délután 3 órától van oktatás. Ezt munka mellett testvérem nem tudja bevállalni, mert vidéken lakik, a munkaideje 4-ig tart. Kérdésem az lenne, hogy tényleg nincs már ilyen érettségire felkészítő suli, ahol hétvégente van oktatás? Köszönöm a segítséget!


2015. jún. 26. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A google-ban keresve Székesfehérváron ezt az iskolát találtam:


[link]

2015. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de náluk már érdeklődtem e-mailben és azt a választ kaptam, hogy nem indítanak levelezőn, csak nappalin.
2015. jún. 26. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor budapesti iskolával kellene próbálkozni, nincs olyan borzasztóan messze.


Szintén a google alapján:


[link]


[link]


[link]

2015. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van estin olyan iskola, ahol heti 2 nap van pentek szombat oktatas, egyebkent ezt a munkahellyel kene megbeszelnie tesodnak, hogy engedjek el elobb mint 4 ora es mondjuk masik napokon meg tulorazna
2015. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. és 4. hozzászólónak is köszönöm a segítséget, tanácsot!
2015. jún. 26. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!