Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Októberi matek érettségi....

Októberi matek érettségi. Felkészülés otthon 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
A májusi érettségi nem sikerült túl jól. 6 hónapig jártam tanárhoz heti 1,5 órára, de nem sikerült mindent átvenni, meg nekem is többet kellett volna készülnöm itthon. Akkor 70% volt a cél, most legalább 80% a 300 minimumpont miatt. Egyébként 22 leszek, szóval nem most végeztem a középsulival.

#októberi érettségi #matekérettségi.
2015. jún. 30. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
És a legfontosabbat kifelejtettem. Ti hogyan készülnétek? Külön tanár, vagy csak egyedül otthon, mindent újra átvenni?
2015. jún. 30. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá keret, akkor érdemes magántanárral.


Egyedül úgy tudsz, hogy megcsinálod a régebbieket, és ami nem megy, annak utánanézel, megoldod, aztán nézed meg a megoldókulcsot (vagy ha nem megy, megnézed a megoldókulcsot, és megpróbálod levonni a következtetéseket).

2015. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj megy egyedül csinálni pár feladatot, aztán ha elakadsz akkor menj külön tanárhoz.

Vagy ha csak 1-1 alkalommal kell segítség (tehát nem sok óráról van szó), akkor nekem is elküldheted e-mailben, én is matek tanár vagyok.

2015. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tanár úr, számítson arra, hogy kérni fogom a segítségét. Esetleg vannak olyan videók, amikben átveszik az összes témakört néhány feladattal?
2015. júl. 6. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Tanár úr, számítson arra, hogy kérni fogom a segítségét."


Nő vagyok, de mindegy.


Nem, nincsenek ilyen videók. A youtube-on fent vannak ilyen-olyan példa feladatok megoldással, de az nem az igazi.


Nyugodtan kérdezz, én meg leírom részletesen, ha ezek után valami nem megy, akkor azt is megmagyarázom.


Ingyen van egy próbát simán megér. :)

2015. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!