Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Száray könyvek (Forrásközpon...

A Száray könyvek (Forrásközpontú Történelem) törzsanyaga (tehát az 1-2 oldal rendes anyag) sac/kb mire elég emelten?

Figyelt kérdés
Már van érettségim, ez szintemelő lenne ebből az egy tárgyból. Megvannak a Herber könyvek gépen és csinálok majd régebbi emelt feladatokat is. Ha a Szárays könyvek fő részét -tehát forrásokat stb nem- veszem át, és a forráselemzést, esszéírást stb a régi feladatlapokon gyakorlom, az kb mire elég? Nem 100% a cél, 60-70 is megtenné, mivel másoddiploma és csak fizetősre mehetek.

2015. júl. 2. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy a Herber könyveket inkább hanyagolnám, mert állítólag abban már túl sok az info, és még töri szakon is egy ideig van, aki abból tanul. És mivel nem történész szeretnék lenni, feleslegesen nem terhelném az agyamat, mivel a készülés mellett dolgozom is.
2015. júl. 2. 14:45
 2/7 A kérdező kommentje:
Az 1-2 oldalt leckénként értem.
2015. júl. 2. 14:47
 3/7 anonim ***** válasza:

bőven elég én abbóltanultam és 78%-ra írtam az emeltet:).

A források is jók de azok inkább segítik a megértést.

2015. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sőt írásbelin 10pontot vesztettem mert +1 hosszú esszét írtam a hosszú helyett:D
2015. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rövid*
2015. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 77 lett a Száray könyvekből. De azért a forrásokat jó, ha átolvasod, nem olyan sok az! :)
2015. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Májusban érettségiztem töriből emelt szinten, úgy, hogy 4 évig emelt óraszámban tanultam a tárgyat. Ha gondolod, el tudom küldeni a begépelt, és a még be nem gépelt, csak szkennelt anyagaimat :)
2015. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!