Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A diplomában fel van tüntetve...

A diplomában fel van tüntetve bárhol, hogy nappali v levelező tagozaton végeztem? Ha csak az utolsó félév a levelező, akkor mi van?

Figyelt kérdés

Bsc Szociális munka szakról van szó.

A diplomában fel van tüntetve bárhol, hogy nappali vagy levelező tagozatú képzési formában végeztem el az egyetemet?


Ha csak az utolsó félévet végzem levelezőn, a többit nappalin, az fel van tüntetve bárhol a diplomában?

Az összes nappalis gyakorlatot megcsináltam.

Munka keresésnél ezt le lehet kommunikálni, hogy csak az utolsó félév a levelező? Úgy értem akkor nem úgy nézik, amikor állást keresek, hogy levelezőn végeztem?


Van egyáltalán különbség álláskeresésnél a fent említett esetben, hogy megvan az összes nappalis gyakorlatom?


Köszönöm szépen.



#egyetem #jog #szak #felsőoktatás #diploma #levelező #levelező tagozat #levelező diploma #oktatás jog #diploma munkarend
2015. júl. 3. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Regebben feltuntettek hogy, hogy nappali vagy levelezo szakon vegeztel, az enyemben is benne van, hogy manapsag hogy van azt nem tudom, meg kell kerdezni.


Az utolso felevet nem tudod levelezon vegezni, mert a nappali es a levelezo oktatas teljesen elter egymastol, nem egyenertekuek.

2015. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!