Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy néz ki egy vizsga egy...

Hogy néz ki egy vizsga egy magántanulónak? (Lehetőleg magántanulók válaszoljanak) Köszi!?

Figyelt kérdés
Azt már tudom,hogy félévkor és évégén kell vizsgázni,de azt nem,hogy mi is történik ilyenkor meddig (tart?milyen tantárgyakból?milyen tanárokkal?írásban vagy szóban történik? ...)Köszi!
2010. márc. 3. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magántanuló, ismerőseim azok voltak. (jobb mintha senki sem válaszolna)

Nálunk felajánlották azt a lehetőséget, hogy ha a magántanuló bejön és megírja a dolgozatokat, akkor nem kell osztályozó vizsgát tennie. Ami azért valljuk be elég jó dolog.

Aki nem élt ezzel a lehetőséggel, neki küldtek egy levelet, fél év után le kellett vizsgáznia mindenből. Matekból írásbeli, többi tárgyból meg a tanár kedve szerint szóbeli vagy írásbeli volt. 45 perc alatt simán levizsgáztak nálunk...

2010. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 3. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden tárgyból 10 perc a szóbeli, 45 az írásbeli. Hogy miből van szóbeli és írásbeli, azt a tanároktól kérdezd meg, de szerintem magyarból és nyelvből biztos, hogy van mindkettő.
2010. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!