Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket írjam be második és...

Melyiket írjam be második és harmadik helyre?

Figyelt kérdés

11.-es voltam idén, jövőre fogok felvételizni, matek-fizika-info speces vagyok egy hatosztályos gimnáziumban. Már eldöntöttem hogy a mechatronikai mérnökit fogom megjelölni első helyen, de a magas ponthatár miatt másodiknak és harmadiknak még beírnám a gépészmérnökit, és a villamosmérnökit. Azt nem tudom eldönteni melyiket írjam előbbre... Ebben kérnék segítséget. Melyik áll közelebb a mechatronikához?


Amit még érdemes lehet tudnotok, hogy tudjatok válaszolni, az hogy matekból elég jó vagyok, idén színötös voltam, rohadt jó matektanárom van, versenyeken is szoktam jó eredményt elérni. A baj a fizikával van, 3 évig egy nagyon szar tanárunk volt, szerencsére utána leváltották és javult a helyzet, de úgy érzem a megfelelő alapok nincsenek még meg...



2015. júl. 6. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
az egyetemi fizikat ott megtanitjak majd, ha amiatt aggodsz. egyebkent infobol nem lenne konnyebb az erettsegi? ha jol tudom, azt is elfogadjak, az meg mindegy, hogy melyik tantarggyal kerulsz be. amugy szerintem a gepesz kozelebb all az elso szakodhoz, mert a villamosmernok mar kicsit hasonlit a mernokinfohoz, vagyis egy vilamosmernok ert az aramkorokhoz, meg tanul programozast is. bar, ha hulyeseget mondtam javitsatok ki :D
2015. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mechatronikán és gépészen is van programozás (gépészen mondjuk jóval kevesebb)
2015. júl. 7. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a villamost választanám és egyébként az közelebb is áll a mechatronikához. Sőt inkább azon gondolkozz, hogy villamos legyen 1. helyen vagy mechatronika.
2015. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mechatronika lesz első helyen, ezt már eldöntöttem.
2015. júl. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!