Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben könnyű diákmunkát...

Debrecenben könnyű diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
Ami rugalmas időbeosztású és nem kell hozzá speciális végzettség.

2015. júl. 7. 20:54
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyet ?
2015. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem

igazából a Curver és DEKO van ami rugalmas, szóval nincsen heti elvárt óraszám. a Curver egész évben megy, de 12 óra kemény szivatás, bunkó dolgozókkal.

a DEKO meg inkább szezonális, az most kezd beindulni.

más nem nagyon van, a jó helyekre bejáratott embert vesznek fel inkább.neked kell nézni a szövetkezetek oldalán a munkákat, ne várd, hogy hívni fognak.

még a hűtőházas melóra is lehet menni, de oda már csak éjszakai műszak van most.

Rónát is megpróbálhatod.

de ilyen jobb diákmunkára nyáron ne nagyon számíts,ha nincs ismerősöd és a szövetkezessel se vagy jóban

2015. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most olvasom az egyetem kulcsszót. szerintem egyetem mellett baromi nehéz lesz találnod rugalmasat, én néztem egész évben, de olyan magas elvárt óraszám volt, hogy nem tudtam elvállalni:/// érdemes követni mindegyik facebookos oldalát, akár fel is iratkozni rá és ha van új meló egyből írni nekik/bemenni az irodába
2015. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szomorú. Pedig elvileg az ország 2. legnagyobb városa. Az a baj, hogy mindenképpen szükségem lenne rendszeresen havonta legalább 50 ezer Ft-ra.

Menjek inkább levelezőre vagy egy budapesti főiskolára? Mondjuk sajnos utóbbi jóval messzebb van nekem. :-S

2015. júl. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!