Melyek a legkeresettebb munkák egyetemi végzettséggel?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nemrég felyeztem a 8. osztályt és gimit írtam be, de ezt is csak azért, mert nem tudom mi érdekel, és ezért szeretnék erről többet megtudni. Lehet, hogy még korai, de én ezen eléggé fönnakadtam. Mármint tudom, hogy gazdasági válság van egész Európában(szüleim mindig ezt hajtogatják), ezért szeretnék olyan egyetemet felyezni, amivel könnyen, gyorsan és jó fizetéssel el tudok helyezkedni. Eddig színkitűnő tanuló voltam, írhattok erős egyetemeket is (csak a jogi és az orvosi nem érdekel).

2015. júl. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szín kitűnő ilyen helyesírással? Színvonalas iskola lehet...
2015. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, nem figyeltem. :(
2015. júl. 8. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"nemrég felyeztem a 8. osztályt [] Eddig színkitűnő tanuló voltam"


Akkor miért nem mentél el egy hatévfolyamos gimnáziumba? A négyévfolyamosak a vesztesek számára van fenntartva.

2015. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert itt nálunk nincsen olyan, ha meg mégis, akkor csak az ország nyelvén (nem Magyarországon élek) és én magyarul szerettem volna járni. Na ezért. :)
2015. júl. 8. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a jog és az orvosi nem érdekel, akkor a mérnöki felel meg ezeknek a kritériumoknak. Ezen belül villamosmérnök, mérnök-informatikus és gépészmérnök azok a hardcore szakok, amikből mindenhol óriási hiány van, és a munkáltatók már a diploma megszerzése előtt elkapkodják őket.
2015. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

3. válaszoló XDDDDD

Jót nevettem. Köszönöm, hogy ilyen buta vagy, feldobtad az estémet.


Kérdező: gondold végig, mi érdekel. Ne CSAK a pénz legyen az első.

Egyébként a műszaki szakokon végzett diákok általában hamar találnak munkát (pl: gépész-, villamos-, mechatronikaimérnök stb stb.)

A műszaki pályákon elsősorban matematika, fizika és informatika kell (szóval a reál tárgyak).


Meg amúgy is, van még 4 éved, ne aggódj!

2015. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerbiai vagy? Irj privit :)
2015. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"3. válaszoló XDDDDD

Jót nevettem. Köszönöm, hogy ilyen buta vagy, feldobtad az estémet."


4 évfolyamos gimnáziumban pont 2 évet elvesztegetsz a 6 évfolyamosokkal szemben, ők sokkal többet tanulnak, míg ti az általánosban még mindig szarakodtok.

2015. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#5

Koszi a valaszod, a csaladban is vannak mernokok, szoval nem en lennek az elso.

#6

Hat hidd el, ejjel nappal ezen gondolkozom, es nem jutottam sokra. Szerintem se a penz a legfontosabb, hanem, hogy szeressem amit csinalok. De azert egy ilyen vilagban nem mindegy, hogy mit irok be... Mondjuk a matekkal egesz jol boldogulok (talan meg szeretem is!), az informatikaba nem melegedtem bele annyira, oszinten a fizikat utalom. :D

De ha jo az egyetem, talan megeri vert szenvedni miatta...

Koszi valaszod!

2015. júl. 10. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!