Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a nyíregyházi Zrínyi...

Milyen a nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanarok,diakok,maga a suli. Mennyi ponttal lehet bekerülni halado angol vagy kezdo spanyol szakra? Most leszek nyolcadikos es jo lenne kepben lenni a sulival velemenyek alapjan. 7.ev vegen kituno voltam. Megcsinaltam az idei magyar felveteli feladatsort es 46pont lett. TudomTudom, hogy itthon masabb mert nem izgulok.

Elore köszönöm a normalis valaszokat!!



2015. júl. 12. 08:30
 1/2 anonim válasza:
Én haladó angolra 5. helyen jutottam be 82 pontos felvételivel es 17 pontos szóbelivel. Ha a 8. osztály 2. félévét nem rontod el akkor szerintem nagy esélyed van bárhová bekerülni. Az osztályunk nagyon jo, vannak kicsit gazdagabb gyerekek, de azok szinte mindenhol vannak, a tanarok alapvetően jók, eddigi tapasztalataim alapjan közvetlenek és kedvesek.
2015. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha jó osztályt kapsz akkor maga a mennyország :D
2017. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!