Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek Győrbe kollégiumba?

Felvesznek Győrbe kollégiumba?

Figyelt kérdés
Járműmérnöknek jelentkeztem 360 pontom van, tavaly 260 volt a ponthatár. Gondolom az egyetemre felvesznek, a kérdés az, hogy a kollégiumba is. Pécsi vagyok.

2015. júl. 12. 11:37
 1/9 anonim válasza:
Ha megnézted a tavalyi ponthatárokat akkor láthatod, hogy a belsőkoliba 379 pont kellett, a külsőhöz meg 374. Az elsős hallgatók rangsorolása a felvételi pontszámuk alapján történik, és neked meg 360 pontod van...azt hiszem ez így elég necces, ugyhogy mindenképpen nézz albérlet után.
2015. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. júl. 14. 08:50
 3/9 anonim válasza:
Én mondjuk vagy 8 éve voltam érdekelt a témában, de akkoriban ha nem voltál elit tanuló vagy nincs ismerősöd, akkor semmi esélyed nem volt bekerülni a kollégiumba. A pontszámok se fedezték a valóságot.
2015. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pécsiként befogsz kerülni, vannak plusz pontok (szoc pont, nyelvvizsga, távolság)

Szinte biztos, hogy bekerülsz, ha első körben nem is, de bemész a k3/106-ba és garantáltan bevesznek

2015. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 7. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Nm, ha jól tudom nektek kedden derül ki, majd írj felvettek-e
2015. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy kedden fog kiderülni, de semmi értesítést nem kaptam. Nem tudom, hogy mi lehet. Rosszul jelentkeztem, vagy még más sem tudja?
2015. aug. 14. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem már az összes ismerősöm tudja, hogy felvették-e. Lépj be neptunba, ott ügyintézés, kollégiumi jelentkezés, Jelentkezési időszakban válaszd ki az elsőéves jelentkezést, és látni fogod alul, hogy várólistán vagy-e vagy felvételt nyertél
2015. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, pont most kaptam e-mailt, felvettek. :)
2015. aug. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!