Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jól tettem, hogy...

William Tell kérdése:

Szerintetek jól tettem, hogy 1 év után otthagytam a közgázt (elemzői szak) és átmentem BTK-ra történésznek?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon pipák érte.

2015. júl. 13. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyagilag biztosan nem.

De ha te jóval kevesebb fizuból élsz majd boldogabb életet ezzel a szakmával akkor igen.

2015. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem is jobb mint a közg., de nem lehet vele sokat keresni, max. ha nagyon jó helyen fogsz dolgozni. Ha viszont szereted és megy akkor miért ne?

Mellesleg műszaki főiskolán informatika szakon tanulok, de mindig is régész szerettem volna és szeretnék lenni, amiért az én szüleim sem lelkesednek, éppen ezért iratkoztam előbb oda.

Na de ami a lényeg, hogy az életben boldog légy, ne undorral és kedvtelenül menj majd a munkahelyedre. Nem mindig a leggazdagabb ember a legboldogabb.

2015. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha kutya kakit, vagy macska kakit szeretnél szedegetni közmunkában, havi 50 ezerért, akkor mindenképpen
2015. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért is? Ennél azért még a történész is csak többet ér? (Mer' egy közgazdász aztán biztosan kőkekémy kp. keres, gondolom.)
2015. aug. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!