Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az autószerelő...

Szerintetek az autószerelő szakmának van jövője?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy szerintetek könnyen el lehet majd vele majd helyezkedni ?

2015. júl. 15. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság ,hogy már egyre jobban alkatrész cserélők vannak! Mert már nem tudod megjavítani a legújabb autókat pár szerszám segítségével.

Amúgy szerintem nem kihaló félben lévő szakma ,de nem is nő rá az igény ,hanem én úgy gondolom ,hogy stagnál.

Ha szereted az autókat és ezen irányba gondolkozol akkor én az Autóelektronikát ajánlom annak már jóval nagyobb a jövője ,mint egy sima autószerelőnek.

2015. júl. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az autóelektronikát már javasolták nekem többen is, DE engem nem igazán érdekel az a része az autóknak !!!

Engem inkább a mechanikai része izgat, egyébként is szerintem autóelektronikusnak felsem vennéknek, mivel színtévesztő vagyok, sajnos !!!

Már amúgy is késő, mert szepterberben már kezdek a Közlekedés gépész osztályban !!!

2015. júl. 15. 06:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Autószerelőre még jó ideig szükség lesz. Mo-on az elöregedő géppark miatt egyre többre.
2015. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Minden tisztességes javító/szerelő szakmának van jövője. /feltéve, hogy nem betanított-munkás szinten végzik/


Elhelyezkedés lehetősége....?

Az már egy másik kérdés. :(

2015. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!