Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF Külkereskedelmi karán...

Zotya112 kérdése:

BGF Külkereskedelmi karán milyen a nyelvoktatás színvonala? Az egyetemi órákkal el lehet jutni középfok+szakmai vizsga szintig, úgy ha egy nyelvet nulláról kezdek?

Figyelt kérdés

Nemzetközi gazdálkodás szakhoz két nyelv a diploma feltétele, az angol megy már valamennyire, meg abból feltudok készülni vizsgákra, de kéne egy második nyelv is, és nem tudom, hogy az megoldható az egyetemi órákon/tárgyakon belül, vagy külön kell-e fizetni nyelvtanfolyamokért, vagy nyelviskolát kéne elkezdeni egyetem mellett. A mintatantervben összesen 4 félév van üzleti idegennyelv címen, ami mennyiségre nem tűnik soknak, meg nem tudom, hogy ez most 2, vagy 1 nyelvből van.

Van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?



#oktatás #nyelvvizsga #diploma #nyelvoktatás #tapasztalat #BGF #külkereskedelmi kar #BGF Külkereskedelmi kar #Nemzetkozi gazdálkodás
2015. júl. 15. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!