Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki ismeri a Gyártásszervez...

Valaki ismeri a Gyártásszervező szakleírását?

Figyelt kérdés

Ezen szakra szeretnék jelentkezni, de sehol nincs meg a szakleírás... (pl: Felvi.hu)

Valaki tud olyan oldalt, ahol megvan ennek a szaknak a leírása?

Nem a követelmény és hasonlók érdekelne, az fent van a Felvin is, de a szakleírásnál azt írja: "szerkesztés alatt"

És nem úgy tűnik, mint akik szerkesztik....

Tökéletesen szerkesztetlen az egész...

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. júl. 15. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyártásszervező alapképzési szak

A képzés célja a hazai filmipar és produceri irodák számára gyártási szakemberek képzése, a már meglévő általános kulturális és filmművészeti ismeretek bővítése és alkalmazása.

Az egyetem az oktatásban felhalmozódott több évtizedes tapasztalat felhasználásával szervezi szoros együttműködésben a gyártásszervező és kameraman alapszakon, a mozgókép alapszak film- és televízió rendező, hangmester és vágó szakirányán, valamint a filmdramaturg egységes osztatlan szakon folyó képzést annak érdekében, hogy a közös munka alkotóműhelyek létrejöttét segítse.

A felvételi vizsga célja: a szak elvégzéséhez szükséges legfontosabb készségek, a kreativitás.



Egyetem oldaláról van..remélem megfelel

2015. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kooperativitás, a motiváltság és kommunikációs képesség, a vizuális látásmód meglétének, valamint az általános és filmes műveltség szintjének felmérése.



Mobilról vagyok, a vége véletlenül lemaradt. :)

2015. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt én is megtaláltam, nem vagyok valami jártas az egészben... Még csak a mai napomat szántam az egyetemek átnézésére..stb-re.

Az érdekelne, hogy milyen tantárgyakra van szükségem a felvételhez, (A saját felvételi tesztjükön kívül) ha egyáltalán kell ilyen, és, hogy milyen alap tantárgyakra lehet itt számítani, milyen felvehető tantárgyak lesznek...

Ilyen és hasonló dolgok érdekelnének, sajnálom, hogy nem adtam érthető leírás, magam sem tudom, hogy itt mi-mit takar pontosan.

Próbálom bővíteni a tudásomat.

2015. júl. 15. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!