Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni Ady Endre Gimnáziu...

A debreceni Ady Endre Gimnáziumba hány ponttal lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

Jövőre felvételizek, most voltam 7-es. Mindenképpen az Adyba szeretnék menni, szóval minden infó érdekel róla!

Kb hány ponttal lehet bekerülni? Nyelvi előkészítős szeretnék lenni. 5.-ben kitűnő voltam, 6.-ban tesiből lettem csak 4-es, 7.-ben pedig két 4-esem lett (kémia, matek). Az angolt emelt óraszámban tanuljuk.

Az Adyba ki tanítja az angolt és az oroszt? És mi a véleményetek az ottani tanárokról? És a szóbeli felvételi hogy zajlik ott, miket kérdeznek? Minden érdekel! Előre is köszi!!



2015. júl. 17. 14:05
 1/4 anonim válasza:

Én is oda járok, és nagyin szeretem.Orosz sajnos nincs, de van helyette olasz és francia. Minden tanár nagyon aranyos :333

milyen szakra szeretnél menni?

2015. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyelvi előkészítőre akarok járni! :) Mióta jársz oda?:D Meg milyen szakkörök vannak? :)
2015. szept. 13. 19:06
 3/4 anonim válasza:

Valami 110-envalahány pontom volt az '93-ban, mikor bekerültem. :D

Hajrá Ady!

2015. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

még csak ebben a tanévben kezdtem ide járni.Nagyon jók a nyelves osztályok, de nem tudom, hpgy ilyen szakkörök vannak.Nyíltnap, ha jól tudom nov.5 csütörtök.

Szerintem érdemes eljönni.

2015. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!