Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek az életben egy...

CarolineNetty kérdése:

Szerintetek az életben egy orvosként vagy egy könyvelést végzett emberként lehet jobban elhelyezkedni . Mivel nem tudok a kettő között dönteni mind a kettőből nagyon jó vagyok és melyiket érné meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés
Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi !!!

#tanulás #orvos #orvosi #könyvelés....
2015. júl. 19. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak körzeti orvos akarsz lenni, azzal könnyebb. Szakorvosnak már kell a protekció, még rezidensnek is.

De azt tanuld, amit szeretsz és hivatásodnak érzed, ne azt, amiről azt hiszed, hogy jobban meg éri. Ha nem szereted, amit csinálsz az nem fogja megérni sem.

2015. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Jó vagy könyvelésből és orvoslásból is? Ez tök jó. Tippelek. Kb 10-12 éves vagy, természetismeretből és matekból is 4-es, 5-ös.

Ha-ha-ha

Majd, ha 18 leszel és a két emelt előtt állsz bioszból és kémiából, akkor térjünk vissza rá.

2015. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem el, hogy mindkettőből nagyon jó vagy. Gimiben sem könyvelés, sem pedig orvosis tárgyak nincsenek. Közgazdasági szakközépben van könyvelés, viszont a biológia csak 1 éves. Eü szakközépben pedig könyvelés nincs.
2015. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konyvelessel talan konnyebben talalsz munkat de az orvosival meg idovel lehet sajat praxisod is ami tok jo.

Most am en is kivancsi lettem, honnan tudod h mindkettobol jo vagy?

2015. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!