Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lassan elkéne kezdeni gondolko...

Lassan elkéne kezdeni gondolkozni hogy mi legyek, a tantárgyak közül melyiket tanuljam jobban, stb?

Figyelt kérdés
Irodai munkákat mondjatok vagyis olyanokat amihez nem kell nagyobb fizikai munka(könyvelő,titkár,banki dolgozó).

2015. júl. 19. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tantárgyak mennek jól? Milyen tantárgyakat szeretsz? Mi az a dolog ami sulin kívül érdekel? Amivel szívesen foglalkozol szabadidődben, de valamilyen hasznosítható tevékenység? Ezekre a kérdésekre ha válaszolsz magadnak, akkor már előrébb vagy, ha ide kiírod akkor pedig lehet, hogy segít valaki, abból viszont nem érdemes kiindulni szerintem, hogy milyen ülőmunkák vannak.
2015. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fizikán kívül minden tantárgy jól megy,szeretem a matekot,biológiát,nyelvtant,rajzot. Amit szívesen csinálok,hát szeretek rendezkedni(részletesen),rajzolni/festeni.
2015. júl. 19. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A részletes rendezkedést úgy értem,hogy ha pl.van egy meglepi szülinapi buli akkor azt részletesen megremdezem,hogy minden a lehető legjobban legyen.
2015. júl. 19. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
egy kicsit hülye vagy...tudod?
2015. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző kommentet nem tudom mire vélni, minden esetre ő a hülye.

Ha megy a matek és szeretsz dolgokat tervezni, akkor pl. valami mérnöki munka szóba jöhet, építészet pl. az valahol a művészet és a matek ( meg a fizika keveréke), biosszal is nagyon sok irányba lehet menni, nem is sorolom, azon is elgondolkodhatsz, hogy tudnál-e a festészettel mint munka foglalkozni. És még egy ötlet a rendezvényszervező ha szeretsz ilyen dolgokat szervezni. Igazából neked kell rájönnöd.

2015. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!