Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Filmművészeti egyetemen...

A Filmművészeti egyetemen kívül tudnátok nekem még olyan iskolát mondani, ahol filmekkel kapcsolatban lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés
úgy emlékeztem Egerben van, de nem talátam róla semmit. nagyon hálás lennék ha valaki informálna mert se itt a többi kérdés között se máshop neten nem találtam semmit. előre is köszönöm.

2015. júl. 20. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

a BKF-nek vannak mindenféle média- film- és egyéb témájú képzései: [link]


ha jól látom, mindegyik önköltséges (én egyébként őszintén szólva annyira nem ajánlom, az errefelé végzett ismerőseim nem annyira voltak tőle elragadtatva és alig dolgozik valaki a szakmájában).


ha az elmélet érdekel, akkor az ELTÉ-n van filmelmélet/-történet szakirány a szabadbölcsészeten belül.


ez az egyetemi/főiskolai szint, ilyen-olyan tanfolyamok (pl. OKJ) is akadnak gondolom

2015. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom! :)
2015. júl. 22. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!