Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik iskolarendszerű...

Létezik iskolarendszerű (ingyenes) 1 éves OKJ-s képzés?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami nem épül meg már meglévő szakképesítésre, mer csak gimnáziumi végzettségem van.

2 Ponttal lemaradtam a pszichológia állami határától, ezért valamilyen OKJ-t kéne néznem, de jövőre már még 1 nyelvvizsgával mennék egyből egyetemre. :(

Melózni nem akarok, mert semmit nem keresnék, és nem is használhatom később



2015. júl. 22. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Semmit sem keresnél? Még ha csak valami részmunkaidős árufeltöltő is lennél, az is éves szinten 500-600 ezer forint. Az egyetem meg viszi ám a pénzt, pláne, ha olyan szakra mész amivel 90%-ban nem fogsz tudni elhelyezkedni.
2015. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Elsőnél a pont. És igen, van ilyen képzés.
2015. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt válaszolnál kedves első, akár körül is nézhetnél. A pszichológián végzettek 82%a talál magának állást 3 hónapon belül a szakirányának megfelelően. Mellesleg az érdeklődésem változhat.

Amire én konkrétan kiváncsi vagyok, ha valaki tud ilyen OKJ képzést, az kérem linkelje be, mert én egyszerűen nem találok

2015. júl. 22. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy 2 ponttal lemaradtál? Holnap lesznek meg a ponthatárok!
2015. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elvileg állambácsi hozott egy korlátot, hogy csak 420 ponttal mehet valaki támogatottan pszichológiára, hiába volt tavaly 413 a ponthatár pl. Pécsre. És nekem 418 van csak
2015. júl. 22. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Van amúgy pszichológiából is asszem valami okj
2015. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak pszichológiai asszisztens van tudtommal, és nem iskolarendszerű, tehát fizetni kell érte. Pszichológiai tudást sajnos nem ad, csak adminisztratív feladatok elvégzésére tesz képessé, tehát nem is jár érte plusz pont a felvételin :/
2015. júl. 22. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:

liaiskola.hu

atalanta.hu

kopint.hu

metakepzes.hu

egy évest már nem találtam, az állam is rájött, hogy ezzel csak veszít...


Amúgy szinte mindenhol van hozzájárulási díj.

2015. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért nekem nem mindegy, hogy a 10.000/féléves hozzájárulást fizetem, vagy a 100.000-es tandíjat.

Akkor úgy látszik tényleg nincs egy éves :'(

2015. júl. 22. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Amihez csak ált.sulis végzettség kell
2017. nov. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!