Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a PPKE-n szociológ...

Szerintetek a PPKE-n szociológián hogy alakulhatnak a ponthatárok?

Figyelt kérdés
nekem 27-ponttal több van mint a központi ponthatár. Szerintetek feljebb viszik sokkal?

2015. júl. 22. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem 414 van, ezt jelöltem harmadiknak, jó lenne, ha legalabb ez összejönne, ha esetleg az első kettő nem.
2015. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És persze drukk neked :)
2015. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pfffffffff. :D Köszi szépen, neked is drukkolok. Mi az első kettő?
2015. júl. 22. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:
ELTE társadalmi tanulmányok és Pázmány társtan. Kicsi az esély, hogy a szociológia alacsonyabb de sokkal többen jelentkeztek társtanra, mint eddig.
2015. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Te mire számítasz? Amúgy köszi :)
2015. júl. 22. 23:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom :(

Nagyon szeretném az első helyet, mindenki azt mondja, gondoljak arra, meglesz, hogy bevonzzam a jót. Ugyanakkor nem merem, mert még nagyobb lenne a csalódás... és erre a szakra nincs több esély.

2015. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Melyik szak? :)
2015. júl. 22. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:
a társadalmi tanulmányok jövőre már nem indul. Szóval remélem, nem veszek el helyet tőled a szociológián :)
2015. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel a szakokkal hova lehet elhelyezkedni?:) nyugi csak tényleg érdekelne
2015. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem a szüleim mindketten eü dolgozók. Anyu apolónő, apu mentős. Én három éve dolgozom segédápolóként suli mellett.

Egészségpolitikát és egészségfinanszírozast szeretnék tanulni, ehhez meg ezek az alapszakok jók. De mivel nincs garancia semmire, csinálok egy okj-s ápolóképzést is. De remélem, egyszer majd lesz beleszólásom az eü javításába.

2015. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!