Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok a szakmák, amiknek...

Melyek azok a szakmák, amiknek jövőjük van és 10-20-30 év múlva is meg lehet velük élni, és elég jól is fizet?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz ezt kiszámítani de még is megkérdezem, hátha vannak ötleteitek. Szegényes családból származom, viszont eszem az jó, ezért mindenképp szeretnék főiskolára menni és olyan szakmát szeretnék, amiből meg lehet élni és jól is keres (álmodozás, meg jobb körülményeket szeretnék a jövőbeli családomnak).

Válaszokat előre köszönöm!



2015. júl. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Prostitúció, az már hosszú ideje elég stabil szakmának számít.
2015. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könyvelő, temetkezési vállalkozó. Ez a kettő mindig fog kelleni.
2015. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Orvos

Pénzügyi elemző

Marketinges

2015. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mérnök, infós, bizonyos gazdasági szakok.

Ha jól akarsz keresni, kerülj közeli barátságba az idegen nyelvekkel és a matematikával.

Mihez van affinitásod?

2015. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Hát idegen nyelveket szeretem, jó előadóképességem van (versenyeket is nyertem vele).

Matematika nem igazán a kedvencem. Matematika, fizia- ezeket nem igazán kedvelem, és ezek amik "nem annyira mennek".

2015. júl. 24. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Villamosmérnök, gépészmérnök, építészmérnök, építőmérnök, mérnök-informatikus, informatikus. Ebben a sorrendben. Ja, hogy a matekot nem szereted, így jártál.
2015. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!