Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Pázmány Péter Katolikus...

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem - BTKra muszáj hogy vallásos legyen az ember, vagy ez csak a hittudomány karra vonatkozik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 07:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
nem mondják ezt így ki, de muszáj, különben agyba-főbe szivatnak aztán te hagyod ott magadtól. de hogy jutott eszedbe oda menni? lejjebb már nem találtál színvonalat? :(( vagy az anyagiak miatt kényszerültél oda?
2015. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

de nagy marhaságot ír az első...

nem kell annak lenned

és a pázmány az egy elég jó egyetem...

2015. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

azt se tudják ki vagy. egy neptun kód csupán a sok százból, ezerből.

persze jó duma otthon ha elsikálnak mert nem tanulsz

2015. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy kell vallásosnak lenni a Pázmányon. Ha csinálnának belső közvélemény kutatást, már rég Pázmány Péter Ateista Egyetem lennénk. :D
2015. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az egyetem többsége amúgy meg ateista. Az első válaszolónál nincsenek otthon, ne foglalkozz vele. A Pázmány egy jó hírnevű, színvonalas egyetem, a vallásosságra meg mind az oktatók, mind a diákok nagy ívben szarnak.
2015. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Abba azert gondolj bele, hogy utana mar mindig hordanod kell az oneletrajzodban a katolikus cimket.
2015. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
A Katolikus címkére a munkáltatók nagy ívben szarnak.
2015. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Ok lehet, de a kerdezo nem biztos, hogy orok eleteben szarni fog ra.
2015. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

6-os: na erről beszélek. szal tuti hülye vagyok, így van, csak az a baj h tapasztalatból írtam amit írtam (az első vagyok). olyan szinten nézik le a pázmányosokat, h kezükbe veszik majd az önéletrajzot, megnézik, és "ja ez pázmányos, na oké, kuka", kb ilyen a hozzáállás, de nem is csodálom, mert nálunk is megfordult már pl több jogász, volt ELTE-s, volt mindenféle, na és volt Pázmányos is, hát a színvonalbeli különbséget érzékeltetni se tudom, sztem arra nincs mértékegység egyszerűen. de az igaz, sikeres lehet az állami szférában, amolyan tipikus nyalós, szőkelibáknak tervezett hely, akiket más komoly helyről az első félévben páros lábbal kirúgnának. na ne aggódj, itt elvégzed simán.


és lehet elfogultságról beszélni, de bizony ez a "katolikus címke" ez igen riasztó sok helyen, hidd csak el nyugodtan (persze kérdés, hova szeretnél menni, ez is igaz, mert ha az államgépezetbe, ill. egyéb agyat nem igénylő helyre, akkor elképzelhető, hogy még örülnek is neki).

Szem- és fültanúja voltam egy válogatásnak, ahol voltak ELTE-s pályázók is és Pázmányosok is. reakció a Pázmányosra: "na jó, ne vicceskedjünk már", és félre dobta az iratanyagot.


Hát kb ez a szint, és ez a viszonyulás is az értelmesebb körökben hozzá, de természetesen te döntesz.

2015. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük a mesét, kár, hogy még nincs este. Akkor még értékeltem is volna elalvás előtt. Valamiért megértem a 48%-os értékelésed.
2015. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!