Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik lesznek a tizenegyedikes...

Mik lesznek a tizenegyedikes matek tananyagban?

Figyelt kérdés
Szeretnék ebben az egy hónapban egy kicsit készülni a következő év matek anyagaira,mert ezt a 2 évet egy kicsit letojtam finoman fogalmazva,s kifejezetten a matekkal szeretnék tovább tanulni,jó lenne a négyes osztályzat.Meg van az Obádovics-féle matek könyv,abból mit nézzek át most a nyáron első lépésben?Illetve négyes matekkal lehet az ember mérnök,ha egyébként érti a matekot?Tudom leginkább a tanárt kellett volna kérdezni...:S
2015. júl. 26. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hát ezek a szépségek.

2015. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

trigonometria, ami nagyon gáz volt, a koordinátageometria meg még gázabb XD egyedül, tanári segítség nélkül nagyon nehéz megérteni.

szerintem az 9. és 10. osztályos anyagot ismételd át és jól tanuld meg. a másodfokú egyenletek sokszor előjönnek.

2015. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Bár a trigonometriát most év végén is már vettük,azzal úgy különösképp nem volt probléma.
2015. júl. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!