Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy legyek közgazdász, ha...

Hogy legyek közgazdász, ha kevés a pontom?

Figyelt kérdés
Közgazdász szeretnék lenni, de kevés pontom (384). Ha önköltséges képzésre jelentkezek akkor, sincs semmi esélyem a Corvinuson?

2015. júl. 27. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Ne a Corvinusra menj, hanem a BME-re. Ezerszer színvonalasabb ott a közgazdász képzés.

És ennyi ponttal simán felvesznek a BME-n önköltségesre.

2015. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

szerintem próbáld meg az államit. ha csak nem milliomosok a szüleid, jobban jársz az államival.hitellel se jó indítani az életet, hiába biztatnak buzgón.

egyébként emeltet kell tenni, nyelvvizsgát stb.. nem lehetetlen jó pontot elérni, de tenni kell érte.

2015. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
BME lenne olyan jó mint a Corvinus?
2015. júl. 27. 20:30
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem önköltségesre simán felvesznek, viszont ha államira akarsz menni akkor ott a Corvinuson a ponthatár 466 és szerintem máshol sincs 460 alatt.

Én úgy hallottam hogy a BME képzése tényleg egyre jobb, a Corvinusnak annyi előnye van hogy nagyobb név ezen a területen.

2015. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Corvinuson 430 alatt nem vesznek fel önköltségesre sem.
2015. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!