Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak még? Mibe érdemes...

Kiss Erna kérdése:

Mit tanuljak még? Mibe érdemes belevágni? Óvodapedagógusként fogok jövőre végezni.

Figyelt kérdés
Jövőre fogok végezni óvodapedagógus szakon, utána még szeretnék elvégezni valamilyen főiskolát vagy tanfolyamot (max 3 év), de sajnos szörnyen tanácstalan vagyok. Tudom, hogy erre nehéz válaszolni, így hogy nem ismertek, de megtennétek, hogy mégis megpróbáltok ellátni pár tanáccsal? Esetleg van olyan, aki egy cipőben jár velem? Az angol nyelv, ill. a humán tárgyak azok, amik jobban érdekelnek, de nem tudom, hogy milyen munkák, munkakörök vannak, ahol ezek jobban mérvadóak, esetleg szükséges lenne angol nyelvtudás (anglisztikát nem szeretnék elvégezni, nem merek belevágni, és nem is szeretnék sok éven át tanulni már), esetleg van valamilyen kis képzés (pl.: okj, szakirányú), amivel eltudok helyezkedni olyan munkaterületen, ahol ezek a tényezők fontosabbak? Ami még érdekel, az a könyvelés. Sajnos humán beállítottságú vagyok, és nem tudom, hogy így érdemes-e belevágnom. Olyan szakmát szeretnék tanulni, amire van kereslet, amivel eltudnék helyezkedni. Pedagógusi pályán nem igazán szeretnék. Esetleg ha mást nem, de feltudnátok sorolni, hogy mire van kereslet manapság? Milyen végzettséggel rendelkező emberekre van a leginkább szükség? Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikerült, és előre is köszönöm szépen a válaszokat, a segítséget!
2015. júl. 29. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!