Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes egyetemen ápolónak...

Érdemes egyetemen ápolónak tanulni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

NEM!!!!


Maximum főnővér lehetsz vele,de akkor is csak egy doki csicskása.Annyit érsz vele,hogy a diploma miatt több lesz a fizud.Ennyi.


Akkor már inkább mentőtiszti,sokkal jobb és értelmesebb képzés.

2015. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarok mentőzni, kórházban szeretnék dolgozni.
2015. júl. 30. 01:22
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Akkor nem mindegy neked mit válaszolunk? Csináld és kész!
2015. júl. 30. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Ha itthon akarsz vele dolgozni, akkor nem biztos, hogy érdemes. Több kórházban is megmondták, hogy csak az okj-s ápolót hajlandók felvenni az alacsonyabb bér miatt. El is hiszem, mert pl. nálunk még függönyre sincs pénz az ablakokon. Nem egy ápolási igazgatót ismerek, mindegyik azt javasolta, hogy okj-val kezdjek. Ha már felvettek a kórházba dolgozni, utána mehetek diplomás képzésre.

Szóval én a helyedben azt nézném meg, hogy egyáltalán kell-e a közeledben lévő kórházaknak diplomás ápoló.

Külföldre sem nagyon elvárás, legalábbis Ausztriában, Németországban nem. Több végzett ápoló ismerősöm dolgozik kinn sima eü szaközéppel is. És nem 90 ezerért.

2015. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

"Akkor már inkább mentőtiszti,sokkal jobb és értelmesebb képzés."

Gratulálok bunkókám. Az ilyenek végett tart ott az ország, ahol. És az ilyenek végett menekül minden értelmes ember az országból.

2015. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

5.-nek.


1.vagyok.


Az én K anyámat,amiért egy pályaválasztás előtt álló fiatalnak a tanulás merem ajánlani!


A diplomás ápolóval mit ér el szerinted? X évig,egy valag pénzért járhat az egyetemre,majd a végén fel sem veszik dolgozni,mert ahogy mások már írták többet kellene adni neki a diploma miatt. Vagy ha felveszik várhatja amíg kihalásos alapon ő lesz a főnővér,ha szerencséje van + dugja valamelyik vezető doki,akkor talán 40 éves kora előtt. Addig meg simán,OKJ-s nővéri munkát végezhet.



Egy ex-egészségügyis.

2015. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted egy ápolónak nem kell tanulnia? Ha tényleg eü-s lennél, akkor tudnád.
2015. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!