Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az 1977-es, harmadik kiadású...

Az 1977-es, harmadik kiadású háromkötetes funkcionális anatómia elegendő ahhoz, hogy anatómiából sikeresen leszigorlatozzak?

Figyelt kérdés

Most leszek másodéves medikus és tegnapelőtt kaptam egy '77-es, harmadik kiadású, még egyedül Szentágothai János által írt háromkötetes funkcionális anatómiát, de attól félek, ez nem lesz elegendő ahhoz, hogy sikerüljön az anatómia szigorlatom, még a Sobotta atlasszal és plusz jegyzetekkel sem. Elkezdtem már a keresgélést szinte minden eladó tankönyv rovatban "újabb" kötetek, főleg a legújabb (a 2006-os) iránt, de sajnos ezeket manapság már nagyon nehéz beszerezni. :(

Ti mit gondoltok? Elegendőek lesznek ezek a könyvek, ha nem találnék még a nyáron?

Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat!



2015. aug. 1. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmelweis-re járok, és 2012-ben szigorlatoztam a Humánmorfon 4-esre.


Én is egy 77-es sorozatot használtam, viszont a harmadik (neuroanatómia) félévben kénytelen voltam beszerezni újabb verziót fénymásolatban, és azt tanultam. Hogy azóta változott-e valami a számonkérésben, azt nem tudom, de a Funkcionális anatómiát mintha egy kötetbe vonták volna össze.

2015. aug. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a 2006-os a legújabb.

És én 77-esből azért nem tanultam volna (5-ösre szigóztam a Humánmorfban egy éve).

Pár éves, jó állapotú funkcit is be lehet szerezni 10e Ft körül, ha ez sem opció, akkor vedd ki könyvtárból

(az EOK-ban elég sok van belőle ilyenkor, még nyáron érdemes bemenni megnézni). Amúgy fel van töltve tankönyvtárra is :)

2015. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiadták 2014-ben egyben, meg is van, de az nagyon lebutított, ezért érdekelne a 2006-os, ami a három kötetesek közül már az utolsó példány. :)
2015. aug. 2. 09:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszke
2017. szept. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!