Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi utána mi az a...

Érettségi utána mi az a szakma ami jól is fizet M. O-n és van rá kereslet?

Figyelt kérdés
Érettségi után szeretnék továbbtanulni de őszintén szólva fogalmam sincs ,hogy mit kéne. Infora járok ami megy is nagyjából bár programozás az nem nagyon, ezért nem tudom mire kéne menni. Tudnátok olyan szakmát mondani ami jól is fizet a mai világban és érdemes továbbtanulni?

2015. aug. 2. 12:13
 1/2 anonim válasza:

Ha már van infó alapod én a mérnökinformatikus képzést ajánlanám. Egyébként bármelyik mérnöki képzést is választanod, nagyon nem nyúlhatsz mellé, de ehhez természetesen kell egy bizonyos fokú elhivatottság a szakma és a reál tárgyak iránt.


Egy gépészmérnök.

2015. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó dolognak hangzik csak nekem a matek nem az erősségem :/ konkrétan "hagy csússzon" kategória :(
2015. aug. 2. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!