Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolában és hol lehet...

Melyik iskolában és hol lehet ezt (eket) a "szakmákat" tanulni? Lehetőleg Magyarországon. Egyetem esetleg főiskola érdekelne.

Figyelt kérdés
Valahol a mádiában szeretnék elhelyezkedni. Ami érdekel az az animáció készítés, design. Esetleg egy játéknál mint vizuális fejlesztő ( ha van ilyen). Vagy talán a programozás. Amit szeretek: rajz, technika ( nem vagyok egy művész), kicsit: matek,fizika,biológia. Ezekből mind jó vagyok. Most megyek 9.be és 8-ban mindenből kitűnő lettem.

2015. aug. 6. 01:36
 1/3 A kérdező kommentje:
A cél mindenképpen külföld és megéri inkább csak simán egy szakmával kimenni?
2015. aug. 6. 02:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést majd tedd fel 2 év múlva, ugyanis a nyolcadikos tudásod alapján nem lehet azt mondani, hogy ebből meg abból jó vagy.
2015. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj pár évet. MOME, SZFE, BKF, ilyen helyeken érdemes nézelődni egyébként. Programozást pedig számtalan helyen, pl. BME, ELTE stb.

Ha külföldre mennél és megteheted, érdemes már az egyetemet is ott végezni egyébként.

2015. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!