Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali BSc elvégzése után...

Monstera kérdése:

Nappali BSc elvégzése után tanárit MSc képzésben levelezőn kezdeném el (osztott tanárképzés) mennyiben különbözne két tagozat, van aki már így csinálta meg? Vélemények? Mennyire veszik figyelembe nappalin vagy levelezőn szerezted meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs már osztott tanárképzés
2015. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De igenis van osztott tanárképzés:

- kifutó rendszerben

- valamint MA (értsd régen egyetemi szint) diploma megszerzése azok számára, akik már rendelkeznek főiskolai szintű diplomával.


Vagy gondolod, hogy egy főiskolai szintű diplomásnak is osztatlan képzés első szemeszterétől kell újrakezdenie? :)


Osztatlan tanári képzés azok számára nincs, akik még nem rendelkeznek diplomával, és tavaly vagy azt követően nyertek felvételt.



Normális munkahelyen - ha ez érdekel - a tényleges tudást veszik figyelembe, és nem azt, hogy milyen formában szereztél papírt.

2015. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert többen azt mondták, hogy kifutó rendszerben tanári Msc levelezőn nem ér semmit, illetve sokat számít ,ha nappalin végeztél. Igazából eddig én nagy különbségeket nem láttam.
2015. aug. 6. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!