Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anyagmérnöknek hol érdemes...

Anyagmérnöknek hol érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán érdemes annak tanulni? Milyen pályakezdő fizetésre számíthatnak? Én délalföldi vagyok, tehát engem leginkább Szeged, vagy Kecskemét érdekelne, de ha vkinek máshonnan van tapasztalata, akkor annak is örülnék :)

2015. aug. 12. 14:51
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyit, h szegeden vannak kutatások, amelyekbe be tudnak ők is kapcsolódni? A felsorolásból még kihagytam a Pannon Egyetemet, mert azt hallottam,h ott sok kutatás van, azok pedig érdekelnének
2015. aug. 12. 22:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Miskolc, Veszprém jobb nevűek. Dél-alföldön talán inkább a GAMF, mint az SZTE "jobb". Az átlagos kezdőfizetés a felvi.hu nyomonkövetési adatai szerint BSc diplomával bruttó 260e körül mozog.
2015. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!