Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én nem szeretnék színházban...

Én nem szeretnék színházban játszani, de nem tudom, végig kell-e csinálnom a cél érdekében?

Figyelt kérdés
Szoval 12 éves vagyok és most leszek 7-es (nyári szünet van azert irtam hogy leszek :D) es olyan iskolába szeretnek menni ahol elekzdek színésznek tanulni. Viszont én nem színhazban szeretnék játszani, hanem főleg filmekben. Szoval a drámszak mindkettőre jó vagy inkább csak színházi előadásra vagy filmekbe is? + nekem van egy ilyen "betegségem" ami azt jelenti hogy a sebek a testemen nem ugy simán gyógyulnak be, hanem egy szép kis fehér heg marad utánna.ez inkább a lábamon van de ott nagyon. Vajon ez valamennyire akadályozza ennek a célnak az eléréset???

#film #színház #dráma #színésznő #LÁNY :D #gimnázium/középiskola
2015. aug. 14. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy színészkedned kell tudni, igaz, hogy a kettő teljesen más műfaj, de az alapokat egy dráma tagozaton simán meg tudod tanulni.
2015. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben! És ha kijártam a gimit akkor egyetemből van két féle? Mármint ami filmekhez és ami színházba?
2015. aug. 15. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Neeem :) Egy egyetem van, és a színművész szakot kell választani, azon belül majd idővel fogsz tudni szakosodni.
2015. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja igen tényleg!beugrott 😁 a Színműveszeti Egyetem... de oda tényleg csak nagyon keves embert vesznek fel????
2015. aug. 15. 13:45
 5/8 anonim válasza:

nincs olyan, hogy szinhazi szinesz meg filmszinesz

olyan van, hogy szinesz

aki jol mukodik a filmekben, de a szinhazban nincs otthon, az nem ihazi szinmuvesz, csak egy vaszonra illo, karizmatikus ember

ha nem szeretnel szinhazban jatszani, csak filmekben, akkor teged nem maga a szineszet mint mesterseg erdekel, hanem a filmezes (amivel nincs is semmi baj), de akkor ne menj dramatagozatra, mert az a szinmuvesz

2015. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

jajj, bocsi, veletlen elkuldtem befejezetlenul a valaszt:D

szoval a dramatagozat a szinmuveszetrol szol, a szinmuveszet pedig a szinhazrol

ez van

egyebkent ez a betegseg nem jelent szerintem problemat:)

hajra

2015. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszi a választ :D es akkor azt mondod ne menjek ilyen dramatagozatos izére... hanem...hanem... semmi ilyesmire es akkor majd valahogy lesz? :))))
2015. aug. 17. 20:09
 8/8 anonim válasza:

ez altalaban ketfelekeppen mukodik

1. egy szinesz valamelyik szinhazban jatszik, es ha tehetseges, elobb-utobb felfigyelnek ra, es esetleg megkeresik a rendezok, producerek ot (vagy adott esetben a menedzseret), hogy hello, van ez a filmszerep, nem erdekelne?

de itt is van egyfajta sorrend. eloszor termeszetesen a befutott, ismert sztarokat keresik meg. utana a budapesten jatszo, tehetseges szineszeket, es csak aztan kovetkeznek a videki tarsulatok kiemelkedo egyenisegei.

2. casting

gyakran hirdetnek meghallgatasokat kisebb-nagyobb film -es reklamszerepekhez. ha szerencsed van, te kellesz nekik, bevalogatnak, jol szerepelsz, es bekerulsz a koztudatba, aztan beindul a szeker

2015. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!