Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hat nap alatt ha...

Szerintetek hat nap alatt ha 13-14 órát tanulok naponta kb. nyolcvan órát összesen naponta 4 pihenéssel akkor átmehetek-e a matek pótvizsgán már több mint a fél anyagot tudom?

Figyelt kérdés
Csak eddig nem nagyon értem rá tanulni a családom mia tt max 3 hetet napi 1-2 órával és úgy érzem mintha nem tudnák semmit hogyha kérdeznétek fél évben nem is álltam semmiből se bukásra azt jött egy új matektanár és akkor kezdtek jönni az eggyesek mert nem értettem ahogy magyaráz a tanár és elég szigorú is volt a tanár és szinte 9 megbuktak a 30 fős osztályból visszatérve szerintetek sikerül 7 a tananyag ha kérdeznétek.
2015. aug. 18. 08:34
 1/7 A kérdező kommentje:
7 tananyag bocsi a hibákért
2015. aug. 18. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogyne.

Egész gimi alatt nem tanultam ennyit és egyetemista vagyok. :D

2015. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát muszáj
2015. aug. 18. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
:D én már elkönyveltem hogy megbukok,mert meghúztak fizikából és a tanár nagyon pikkel rám!Kb utál!De kb mindent tudok!Vagy megbuktat vagy átenged:D Már 2 hete csak tanulok és alig tudok aludni a stressztől:DDDSSDD
2015. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindketten ìrjatok mi lett!

Sok sikert! :D

2015. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éljeeeeeeen átmeeeeeeenteeeeeem!!!!!!!!!! :-D :-D
2015. aug. 24. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja én is átmentem xd easy volt xddd
2015. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!