Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben hova tudok még...

Debrecenben hova tudok még beiratkozni esti érettségire?

Figyelt kérdés
Szeretnék még valahol beiratkozni de nem tudom hol van még lehetőség rá. Valaki valami tipp?

2015. aug. 18. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Eseti érettségi nem létezik, és az érettségi egy vizsga, amit letenni lehet. Esti gimnáziumra gondolsz, vagy esti szakközépiskolára?
2015. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lényegtelen hogy szakközép vagy gimnázium az a lényeg hogy esti tagozaton akarok járni, de amúgy így is hívják hogy esti érettségi ( sőt legtöbben így :) ) .. -.- ( nézz utána mielőtt okoskodsz )


De amúgy már nem aktuális a kérdés, találtam sulit. xoxo

2015. aug. 20. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, utánanéztem. Ha neked lényegtelen, hogy gimnázium vagy szakközép, akkor tényleg nincs miről beszélni.
2015. aug. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!