Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Masszázs akadémia, okj Gyógy-...

Masszázs akadémia, okj Gyógy- és Sport masszőr iskola jó? Profi a reklámja, de mi a valóság?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Masszázsakadémián szeretem meg a gyógymasszőri képesítésemet a 2010-ben indult tanfolyamon. Mi voltunk itt ekkor az első gyógymasszőri képzésen indult csoport.

Szerettem oda járni, kultúrált körülmények között lehetett tanulni, szakmailag felkészült előadóktól. Egyedül a külsős (kórházi) gyakorlatot kevesseltem, de úgy tudom ezen már változtattak idő közben.

Nyilván sok egyéb finomítás is történt, a menet közben felmerült tapasztalatokra figyelmmel.

Jó szívvel ajánlom, nekem nincs rossz tapasztalatom az iskolával szemben.

2015. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!