Hogyan tudom folytatni a sulit ha már nagykorú vagyok?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy csak általános iskola 4. osztályáig jutottam el, gyakran nem mentem be mert hát elég sok volt a piszkálódó...Tudom mindegyik suliban van de ez nem ugyanolyan volt, a többit ezzel kapcsolatban leírom komentben. Nos van rá lehetőség hogy interneten befejezem online az általános iskolát ? Ha nem lehet, akkor ha kitanulom az angolt letehetem a nyelvi vizsgát

így hogy nem fejeztem be a sulit? Esti suliban meddig tartana míg lenne szakmám ? Hogy megy ez ?



2015. aug. 19. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Online?? Ezt hogyan képzeled?

Szépen beiratkozol egy iskolába, esti tagozatra (van felnőtteknek), és elvégzed ott. Akár érettségit is szerezhetsz, de nem online!

Az angol nyelvvizsgának nem hiszem, hogy feltétele egyébként bármilyen iskolai végzettség, viszont az anyanyelvedet először nem ártana megtanulni rendesen... Mert neked sajnos szemmel láthatóan az sem nagyon megy.

2015. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát az oka hogy nem jártam ki az volt hogy nem akartam bemenni, gyakran zaklattak. Volt hogy kivertem az egyik osztálytársam fogát mert egész kiránduláson lökdösőt ö meg a többiek, szó szerint az egész osztály kivéve 2 diákot akivel jóban voltam. ( a tanárnő rám kiabált pedig látta hogy a gyerek olyanokat mond hogy gyere üss meg, meg fel lök, meg anyázott meg minden a vége az lett hogy nem engedtek kirándulni se focizni . ) A Nagyobbak is gyakran ellopták a kólámat,vizemet,fel löktek beszóltak,leginkább szerbek, de volt ott magyar meg cigány is .Volt hogy anyám szeme láttára rugdosnak lábon hiába kiabált. Minden órán a tanárnő engem rakott leghátul igaz azért mivel 1 évvel idősebb voltam,de én alig láttam valamit a táblából néha és hiába mondtam. Lehet ez azért történt mert kicsit kövér voltam,meg hét sajnos cigány ? Mindenesetre amikkor kicsit nagyobb lettem mindenkinek neki mentem aki nekem jött meg beszólt már nem bírtam idegileg . Erre az igazgató kicsap azt mondja nem járhatok ide menjek esti iskolába . P
2015. aug. 19. 19:32
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

1. Tankötelest nem lehet kirúgni, szóval kamuzol.

2. Az ok senkit nem érdekel, buta vagy, és kész. Tegyél ellene.

2015. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen esti sulit akartam ,de sajnos a városig a busz 4000 ft naponta és hát nem akar senki se támogatni meg a keresetem ennek a fele. Social azt mondta ez nem rájuk tartozik ha tanulni akarok ... Nem tudom honnan tudok ennyi pénzt szerezni :S
2015. aug. 19. 19:34
 5/17 A kérdező kommentje:
16 voltam mikkor kicsaptak ...
2015. aug. 19. 19:34
 6/17 A kérdező kommentje:
alig mentem be kb 14 voltam mikkor elkezdtem komolyan venni ,
2015. aug. 19. 19:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne magyarázkodj, hanem iratkozz be, és folytasd.
2015. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha 16 évesen általánosba jársz kicsaphatnak, pénzt meg próbáltam kérni de még a szüleim sincsenek olyan helyzetben hogy havi 50 000 dinárt adjanak az 100 000 ft. a keresetem 40 000 ft havonta kb
2015. aug. 19. 19:37
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok egy senki lenni akarok elérni valamit.De pénzt nem tudok szerezni a város nagyon mesze van,már 1 éve reménykedem hogy kapok rá segélyt de semmi .
2015. aug. 19. 19:39
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Látom, eszed nulla, mert hiába mondom, hogy ne magyarázkodj, csak folytatod.

Nem csoda, hogy kivágtak. :D

2015. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!