Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kedden évnyitó, de szakmát...

Kedden évnyitó, de szakmát szeretnék váltani?

Figyelt kérdés
Szakiskola, előző tanévben vendéglátón voltam de évet kell ismételnem a sok hiányzás miatt, így szeptember 1-én arra a szakra várnak. Ha hétfőn Bemegyek szólni hogy másik szakra szeretnék átmenni keddre már elrendezik? Gépész, az is szakiskolai

2015. aug. 28. 11:06
 1/3 anonim válasza:

Inkább jelentkezz át szakközépbe, tedd le az érettségit és menj informatika szakra. Jelenleg itthon is, Kínában is, Angliában is és a világ bármely táján ők keresnek a legjobban. Ők azok akik a legjobban kellenek mondhatni. :)


Idehaza a kezdő infósok 200000ft körül keresnek, külföldön meg még többet. Én is erre megyek.


Ez csak egy javaslat, elnézést az OFF-ért.

2015. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ebben a suliban nincs ilyen szak, de konkrétan az informatikusok mit tanulnak? értek a gépekhez, lehet érdekelne..
2015. aug. 31. 18:31
 3/3 anonim válasza:

Ha értesz hozzá akkor jobban is járnál ezzel.

Mivel nem mindegy hogy 15 órában állsz, ugrálsz kevés pénzért vagy hogy ülsz és rengeteget keresel.


Anno én is szakmunkásba mentem, nagyon rossz volt.

Nem bánnak jól az emberrel és meg se fizetik.



Ezeket érdemes áttekinteni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas_..


[link]



Nos ha nincs ilyen szak a suliban az nem baj.

Úgyis előbb az érettségit kell letenni.

Ezekre a dolgokra kell rámenni erősen:

- Matematika

- Fizika

- Informatika

- Angol


Számítógépen kell programokat írni, készíteni, stb.


Van olyan is hogy mérnökinformatikus azok állítólag 500 000ft-800 000ft között keresnek.

2015. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!