S. O. S. Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Sajnos a pótfelvételim sem sikerült az egyetemen, ezért arra gondoltam okj-s tanfolyamot végzek el. Debrecenben valaki tud olyan okj-s vagy bármilyen tanfolyamot amire még lehet jelentkezni. Leginkább pénzügy és számvitel érdekelne, de bármi más is jöhet (kozmetikus, fodrász, gyógyszertári asszisztens, stb.)

Kérlek segítsetek nagyon megijedtem, mert nem szeretnék itthol maradni 1 évig. Már próbálkoztam pár helyen, de még semmi válasz.

Ha valaki tud kérem segítsen, előre is köszönöm!



2015. aug. 31. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne várj e-mailes válaszokra, menj be személyesen azokba a sulikba, ahol vannak OKJ-képzések. Ilyenkor már tuti bent lesznek.

A Siriusban tuti be lehet iratkozni még, bár nem tudom hogy most idén milyen szakok indultak.

2015. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Indul is olyan szak ott, ami érdekel:

[link]

Hívd fel őket, be tudsz-e még iratkozni, vagy menj be személyesen, akkor nem küldenek el.

2015. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. aug. 31. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!