Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem Népegészségü...

Debreceni Egyetem Népegészségügyi kar, Gyógytornász szak?

Figyelt kérdés
Sziasztok idén leszek 11-es és gyógytornász szakra szeretnék jelentkezni. Valaki eltudná mondani nekem, hogy miből kell felvételizni és mennyire számít az éretésgi pontok meg hasonlók? Valamint milyen egy ilyen szakon tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. szept. 5. 01:42
 1/5 mi a fene ***** válasza:
végzős gyógytornászoktól hallottam, bekerülni könnyebb mint bent maradni. minden intézményben az első év a "nagyrosta" .
2015. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

ez egy kemény tanulós szak, többet képeznek belőle mint amennyit az egészségügy felszív

mondom míg egy nagy osztályon van 15-20 ápoló addig 3 esetleg 4 gyógytornász

és ugyan anniy gyógytornász végez az egyetemen mint ápoló évente

tudtommal a debreceni gyógytornász képzés hátul kullog, a rangsorban a pécsi, szegedi és pesti jobb még talán a miskolci is de ott nem indul minden évben ha minden igaz

2015. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Most vagyok negyedéves a Debreceni gyógytornász szakon és azt kell hogy mondjam, hogy az előttem szólónak egyáltalán nincs igaza. Már túl vagyok jó néhány nyári gyakrolaton és pesten találkoztam az ott tanuló diákokkal és még ők is megmondták, hogy sokkal kevesebbet tudnak nálunk, mivel a képzés ott sokkal másabb. Hozzáteném,hogy csak debrecenben van kötelező nyári gyakorlat, míg a többi helyen ha nem intézed el magadnak akkor nem mész nyári gyakra,ami ugye nagy szívás mivel ott lehet igazán sokat tanulni. Remélem segítettem.
2015. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokan nem tudják és még a hallgatók sem, h ez egy kemény fizikai munkával is jár a beteget kisegíteni az ágyból talpra állítani nem könnyű munka mind szellemileg mind fizikailag, ezt is vegyétek figyelembe! amit az iskolába tanítanak a való életben többségében nem kivitelezhető, időhiány, sok beteg , eszköz hiány stb
2015. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben hány hét a köt.nyári gyak?
2017. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!