Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemre való emelt...

Orvosi egyetemre való emelt szintű biológia és kémia felkészülés?

Figyelt kérdés
Az hátrány lenne ha általános gimis osztályból indulok,és nem egy egészségügyi szaközzépről vagy egy biosz-kémia tagozatos osztályból indulok?A fakultáció hány tárgy lehet?Ha van sulinkban biosz-kémia,érdemes váltani?Vagy maradjon az általános?
2015. szept. 5. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes biosz-kémia tagozatra menni, de nem feltétlenül hátrány, hogyha általános tantervűbe játsz. Az én sulimban is volt mindkettő, és innen is-onnan is mentek orvosira. Nálunk max 2 fakultációt vehettél fel, de van ahol lehet hármat.
2015. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hanyadikos vagy. Én tizedikben már nem váltottam, mert sokkal egyszerűbb fakttal és a rendes óráinkkal behozni, minthogy átmenjek egy olyan osztályba, ahol már rég előrébb vannak az anyaggal, és megkockáztassam, hogy legyen olyan rész, amit nem veszek át tanárral. Általános tagozatról is simán be lehet jutni, az, hogy mennyire tanulod meg, végső soron leginkább rajtad múlik. :) Egészségügyi szakközépből meg inkább ápolónak szoktak menni, mint orvosnak.

Én idén felvételizek. Drukkolok. :)

2015. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!